Trane Tarihçesi

Trane Tarihçesi

Bir yüzyılı aşkın bir süredir, Trane binalardan daha fazlasını gördü. Hayat kurmak için fırsatlar gördük.

Tranenin geçmişi 1885 yılında La Crosse, Wisconsin, ABDde bir aile sıhhi tesisat işi olarak başladı. James Trane, makine mühendisi olan oğlu Reubene katıldı ve yenilikçi bir düşük basınçlı buhar ısıtma sistemi geliştirdi. 1913 yılına gelindiğinde, aile Trane Şirketi olarak kurulmuştu.

Önümüzdeki yüzyıl boyunca Trane, iklimlendirme alanında öncülük görevini sürdürmüştür. 1931de şirket ilk klima cihazının patenti almıştır. Yedi yıl sonra, Trane, büyük bina klima sistemlerine olan endüstrinin yaklaşımını kökten değiştiren yeni bir tür su soğutucu olan Turbovacı piyasaya sunmuştur. Bu erken yenilikler, Tranein piyasadaki en yüksek verimli, en düşük emisyonlu, en güvenilir soğutucusu olan CenTraVac™ — Tranein endüstri lideri ticari soğutma makinesinin yolunu açmıştır. Yirminci yüzyılın ikinci yarısında Trane müşterilerine sunduğu hizmetleri genişleterek entegre HVAC hizmetleri ve çözümlerinde liderliğini ve iş odaklılığını yenilemiştir.

Ingersoll Rand, çeşitli global pazarlarda müşterilerine hizmet veren çok markalı bir ticaret üreticisine dönüşümünü sürdürerek Haziran 2008de Tranei satın aldı. Ingersoll Rand ailesinin bir parçası olan Trane, evlerde ve binalarda kalite ve konforu en üst düzeye çıkaran daha yenilikçi ürünler, hizmetler ve çözümler sunmaktadır.

Bugün, Trane sağlam bir küresel varlığını sürdürüyor ve istisnai bir hızda büyümeye devam ediyor. Trane yerinde bulunan mirasa saygı duyuyor ve binaları daha güvenli, daha konforlu ve daha uygun maliyetli hale getirerek Tranei inşa etmektedir. Müşterilerimize enerji açısından verimli ekipmanlarımızın geniş bir portföyü aracılığıyla yenilikçi, akıllı ve özelleştirilmiş çözümler sunarak başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz. Bütünleşik sistemlerin ve hizmet çözümlerinin bina performansını en iyi şekilde arttırarak, bina sakinleri için yaşam kalitesini iyileştireceğini ve bina sahiplerinin belirli işletme operasyonel hedeflerini karşılamasına yardımcı olacağına inanıyoruz.

Trane sistemleri ve hizmetleri, güvenilirlik, yüksek kalite ve ileri yenilik için bir üne sahiptir; Ve güçlü bir dağıtım ağı aracılığıyla kullanılabilir. Trane çalışanlarına ve distribütörlerine, HVAC sistemlerini tasarlama, üretim, pazarlama ve destekleme konularında becerileri ve performansları için endüstri çapında saygı duyulur.

100 yılı aşan müşteri odaklı yenilik:Əlaqə