Servis Anlaşmaları

Servis Anlaşmaları

Trane Servis Anlaşmaları

Trane bakimli servis sozlesmeleri  ile işletme maliyetlerini düşürün ve ekipman ömrünü uzatın.

Bina ve HVAC sistemlerinizin performansı önemlidir ve aksama durumları kesinlikle tölare edilemez. Bununla birlikte maliyet kontrolü de önemlidir. Sistemin verimsiz olduğu noktaları azaltıp aksamaları önleyebilmeniz halinde bir tesisi çok daha rahat yönetebileceğinizi söyleyebiliriz.

Burada kilit faktör öngörücü bakımdır. İleriye dönük planlama yaparak ve sistematik şekilde bakım gereksinimlerini hesaba katarak büyük kazançlar sağlayabilir ve plansız aksama süreleriniz ortadan kaldirabilirsiniz. Trane size en uygun servis anlaşmalarini belirlemede yardımcı olacaktır.

Trane Select Programi  ile problemleri etki yaratmadan önce ortadan kaldırın

Trane Seçimli Sözleşmeleri planlı bakımı bir sonraki seviyeye taşıyor. Trane Select anlaşması ile bir planlı anlaşmanın tüm özelliklerinin yanında parça ve işçilik garantisi de kazanırsınız. Sizinle işbirliği halinde, tesisinizde yönetmemizi istediğiniz ana parçaları ve sistemleri belirliyoruz. Sistem onarım maliyetinizi ve önceden seçilen parçaların arıza durumundaki onarım maliyetlerini karşılıyoruz. Ekipmanınıza düzenli kontrol, öngörücü bakım ve uygun kalibrasyon sunulacaktır. Trane, istediğiniz garanti seviyesini belirlemek için kabul edilebilir performans aralıklarını, güvenilirlik ve risk toleransını hesaba katmanızda yardımcı olur. Kendi sözleşme seviyenizi seçersiniz ve hangi servislerin ve hangi parçaların kapsam içerisinde olduğunu bilirsiniz ve bakım maliyetlerinizi tahmin edebilirsiniz. 


Əlaqə