Elite Start Hizmetleri

Elite Start Hizmetleri

Devreye alma

Yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz gelişmiş ve yüksek performanslı bir sistem için Trane HVAC sistemi tercih edilir.

Ancak, sizin de bildiğiniz üzere, sistem performansını ve güvenilirliğini etkileyebilen çok sayıda kurulum ve durum değişkeni mevcuttur; aşağıdaki servisler HVAC sistemi yatırımınızın en baştan kar getirmesini sağlar.

 Elite Start™ (Elit Başlangıç)

Devreye alma servisleri, yeni ekipmanınızın ve sisteminizin düzgün şekilde kurulumuna ve istenen parametrelerde çalışmasını sağlar.

Ana özellikler:

Başlatma - Bütün ekipman işlevlerinin çalışma parametrelerini güvenilir ve verimli bir şekilde karşıladığından emin olmak üzere öngörülen mühendislik kontrol listelerinin takip edilmesi. 

Çalışma - Başlatma aşamasından itibaren yeni Trane ürünlerinin tasarım parametreleri dahilinde çalışmasını sağlar.

Performans - Müşterilerin, yeni Trane ürünlerinin ilk hizmet yılı süresince en üst güvenilirlik ve verimlilik ile çalıştığından emin olmasını sağlar. Bu hizmetler bütün Trane ürünleri için sunulmaktadır.

Müşteri avantajları: Yeni satın aldığınız ürünlerin doğru bir şekilde kurulmasını ve ilk yıl boyunca maksimum performansla çalışmasını sağlayan temel unsurlardır. 
Əlaqə