Çalıştırma ve Bakım

Çalıştırma ve Bakım

Çalıştırma ve Bakım

 Firmamiz periyodik bakımdan öngörücü bakıma, ihtiyaçlariniza  özel geniş yelpazede planlı servis anlaşmaları sunar. Bu anlaşmalar, işletim verimliliği sağlamak, sistem ömrünüzü uzatmak ve maliyetlerinizi kısmak üzere tasarlanmıştır.

Orijinal Parçalar ve Onarım Hizmetleri Tüm parça ihtiyaçlarınız ve OEM uzmanlığı yanı başınızda

Hassas  orijinal parçalarından genel parçalara kadar, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere son derece kapsamlı bir parça envanteri sunmaktadır. Yani, hem doğru parçayı hem de en pratik OEM tavsiyesini kolaylıkla bulursunuz. Aradığınız  kompresörler,  otomatik kontroller, elektriksel malzemeler, HVAC aksesuarları, kimyasallar, ve  isterse de aletler ya da test ekipmanları olsun, biz size rekabet üstünlüğü sağlayabiliriz. Hızlı lojistiği ve fabrika tarafından yetkilendirilmiş teknisyenleri de yedek parçaların ve düzeltmelerin uzmanlıkla yapılmasını sağlar.

 Chiller Sağlık Kontrol Programı

OEM chiller performans analizi. Su soğutma grubunuzun güvenilirliği ve verimliliği bakım ve çalışma şekliyle doğrudan bağlantılıdır. Gereken bakımın yapılmaması büyük arızalara ve yüksek maliyetli arızalara neden olabilir.  Chiller Sağlık Kontrol Programı, ekipmanlarınızın gerçek zamanlı durumunu ve performansını göstererek chillerin emniyetli ve verimli çalışması için proaktif önlemler tavsiye eder. Temel ve kapsamlı program seviyeleri mevcuttur.

 Servis Anlaşmaları Ve  planlı bakımla işletme maliyetlerini düşürün ve ekipman ömrünü uzatın

Bina ve HVAC sistemlerinizin performansı önemlidir ve aksama durumları kesinlikle tolere edilemez. Bununla birlikte maliyet kontrolü de önemlidir. Sistemin verimsiz olduğu noktaları azaltıp aksamaları önleyebilmeniz halinde bir tesisi çok daha rahat yönetebileceğinizi söyleyebiliriz. Burada kilit faktör öngörücü bakımdır. İleriye dönük planlama yaparak ve sistematik şekilde bakım gereksinimlerini hesaba katarak büyük kazançlar sağlayabilir ve plansız aksama sürelerini ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamiz  size en uygun servis anlaşmalarını belirlemede yardımcı olacaktır.


 Kontrol Servisleri Optimum performans için HVAC ince ayarları

Binanızda kompleks ve birbiriyle bağlantılı birçok sistem bulunur. Zaman içerisinde çok sayıda küçük değişiklik konfor, verimlilik ve güvenlik seviyelerinde büyük değişimlere sebep olabilir. Sisteminizin optimum koşullarda çalışma stratejisidir. Mühendislerimiz bina kontrol sisteminizi entegre bir bütün olarak göz önünde bulunduracaktır ve değişiklikler gerekli olduğunda sistemin başka kısımlarına negatif bir etki yapmayacak şekilde uygun programlama önlemleri alacaklardır.

Kontrol Servisleri size aşağıdakileri sunar:

  • Sürdürülebilir yüksek HVAC performansı
  • Sistem uygunluğunu koruma
  • Optimum bina işletim mekanizmaları


Əlaqə